Remax Bayilik (Franchise) Fırsatları

1
Remax Türkiye Bayilik
Remax Türkiye Bayilik

RE/MAX, 97 Ülkede, 6.500 Civarı Franchise Ofisi ve 100.000’e yakın Gayrimenkul Danışmanı ile hızla büyüyen uluslararası bir gayrimenkul franchise kuruluşudur.

RE/MAX Türkiye, sizi bu hızla büyüyen ekibe katılmaya davet ediyor. RE/MAX Franchise ofisi açmak istiyorum…

Gayrimenkul ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla RE/MAX size önemli bir fırsat sunuyor. 30 yıllık tecrübeyi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir. Siz bir franchise aldığınızda belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Özel teknolojiyle donanmış ofisiniz,RE/MAX Akademi’de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyete geçer. Her bir RE/MAX ofisinin internette kendi ana sayfaları vardır ve portföyleri internette ve intranette pazarlanır.

Uluslararası bir gayrimenkul şirketi sahibi olarak, siz de sadece dünyanın en çok gayrimenkul satan kuruluşunun bir parçası olmakla kalmaz, benzeri olmayan RE/MAXeğitimlerinin, teknolojisinin, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını kullanırsınız.

Bir RE/MAX franchise’ı olmak ve maksimum kazanç ile kendi işletmenizi kurmak isterseniz RE/MAX Türkiye Genel Müdürlüğü’ne başvurabilirsiniz.

Kuruluş Yılı 1997
Firmaya Ait İşletme Adedi 0
Bayi/Franchise Adedi 200
Sağladığı İstihdam 2000
İş Fırsatı Franchise
Başlangıç Bedeli 13.000 $ – 29.000 $
Yatırım Bütçesi 60,000-100,000 TL arası
Kullanım Bedeli 0
Ortalama Kâr Oranı Brüt %40
Kârdan Alınan Pay %9 royalty – cirodan
Bayi/Franchise Hedefi Türkiye genelinde 40 yeni franchise ofis
Hedef Bölge Tüm Türkiye
Yer Seçimi Girişimcilerin önerisi veya RE/MAX Türkiye nin değerlendirmeleriyle şekilleniyor.
Personel Eğitimi Var
Proje Eğitimi Var
Pazarlama Eğitimi Var
Remax Bayilik Franchise Başvuru Formu
Remax Bayilik Franchise Başvuru Formu

1 YORUM

CEVAP VER