Opmar Optik Bayilik

0
opmar bayilik
opmar bayilik

Opmar Optik mağazaları; dünyaca ünlü markaları Türk tüketicisinin beğenisine “SELF SERVİS” sistemiyle sunmaktadır. Türkiye’de ilk defa uygulanan “SELF SERVİS” hizmet anlayışıyla müşterilerimiz, rahat, özgür ve diledikleri gibi gözlük seçimi yapabilmektedirler.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen ve optik sektörüne büyük mağazacılık konseptini getiren Opmar Optik, bünyesinde bulunan ünlü markaların dünya genelinde satışa sunulan fiyatlarını, gözlüklerin üzerinde bulunan BARKOD sistemi ile anında öğrenme olanağı sunar. Ayrıca bu markaların her biri Türk tüketicisinin tarzını belirleyerek modayı takip etmelerine yardımcı olur.

Gözlük mü alıcan Opmar’a bak 2014 from Opmar Optik on Vimeo.

Optik Cam ve Optik Çerçeve alanında dünya markası olan RODENSTOCK’un ürünleri Opmar Optik müşterilerine, deneyimli satış danışmanları ve optisyenler tarafından bilgisayar sisteminde sunulmaktadır. Mağazalarımızda kullanılan ImpressionIST 3 makinesi odak noktasını en doğru şekilde almayı sağlıyor.

Bunun yanı sıra yılın belirli zamanlarında düzenlediği kampanyalar ile ödeme imkanlarını kolaylaştıran satış koşulları oluşturan Opmar Optik, 2016 itibariyle İstanbul, Ankara, Bolu, Bursa, İzmir, Eskişehir, Adapazarı, Tekirdağ, Denizli, Diyarbakır, Trabzon, Samsun, Gaziantep, Hatay, Mersin, Afyonkarahisar, Çanakkale, Antalya, Bodrum, Kahramanmaraş, Kuşadası, Kayseri, Konya, Kocaeli,Kütahya, Van’ da 75 mağazaya ulaşmıştır.

Opmar Optik Çerçeve Reklam Filmi from Opmar Optik on Vimeo.

Opmar Optik olarak, her zaman, her yerde hesaplı fiyatlarımızı müşterilerimize sunmakta ve Türkiye’de optik perakende sektörüne yepyeni bir anlayış getirmektedir.

Kuruluş Yılı 2001
Firmaya Ait İşletme Adedi 1
Bayi/Franchise Adedi 75
Sağladığı İstihdam
İş Fırsatı Franchise
Başlangıç Bedeli 25.000 USD
Yatırım Bütçesi 100.000 USD
Kullanım Bedeli
Ortalama Kâr Oranı
Kârdan Alınan Pay
Bayi/Franchise Hedefi
Hedef Bölge Türkiye Geneli
Yer Seçimi
Personel Eğitimi Var
Proje Eğitimi Yok
Pazarlama Eğitimi Var
opmar optik markalar

opmar optik markalar

CEVAP VER