İş Bulma Sitesi (Kariyer.net) Kurmak

4
is bulma sitesi kariyernet kurmak
is bulma sitesi kariyernet kurmak

WordPress özellikleri gün geçtikçe gelişiyor. Bununla birlikte yazılımcılar, kod geliştiriciler de boş durmuyor. WordPress altyapısı ile kullanılabilecek pek çok tema geliştiriyorlar. Bugün size bahsedeceğim tema ile kendinize kolaylıkla kariyer.net benzeri bir site kurabilirsiniz.

Kariyer.net bugün Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 73. sitesi konumunda, dünya sıralaması ise 3.600. Kariyer.net’in bugün net değeri 67milyon dolar seviyelerinde. Günde yaklaşık 870bin ziyaretçisi olan kariyer.net, hesaplamalara göre günde 15bin dolar gelir elde edebiliyor.

Kendinize bu yüksek rakamlara ulaşan kariyer piyasasında yer arıyorsanız, Jobmonster (iş canavarı) teması sizin için iyi bir başlangıç olacaktır. Tüm dünyada şimdiye  kadar 650 adet satılan Jobmonster temasının özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse.

Özgün Tasarım: Hiçbir plugin (eklenti) kullanmanıza gerek yok, WP Job Manager (WP İş Yöneticisi) eklentisine ihtiyacınız yok. Bir kariyer sitesinde olması gereken tüm fonksiyonlara sahip.

Frontend  (Önyüz) Kullanıcı Paneli: İş arayanlar ve iş verenler sitede yapacakları tüm işlemleri wordpress’in admin paneline geçmeden sitenin içerisinde yapabilir.

İlanların Admin Kontrolü: Admin (site yöneticisi) ilanlar yayınlanmadan önce gözden geçirebiliyor ve istediği ilanları yayınlanmasına onay veriyor.

Kullanıcı Dostu Tasarım: Gereksiz herhangi bir özellik tema içerisinde yok. Kullanımı kolay, sade bir tasarım ile ziyaretçi sayınızı kolayca arttırabilirsiniz.

Mobil Uyumlu (responsive) : Tüm mobil cihazlarda mükemmel bir şekilde görüntülenebiliyor. Bu da size mobil ziyaretçi sayınızı kolayca arttırmanızı sağlayacak bir özellik.

Değiştirilebilirlik: Siteyi kurup bu şekli ile kullanmak istemeyenler için, yazı fontları, renkler, menüler, bileşenler kısacası tüm tasarımı kendinize özgü hale getirebilirsiniz.

Ücretli İlan: WooCommerce eklentisi ile yayınlanacak ilanlardan para kazanabilirsiniz. Kurulumu çok basit olan WooCommerce ile reklam geliri haricinde ilan geliri de elde edebilirsiniz.

Harita Üzerinden İş Arama: Kullanıcılar Ana sayfada harita üzerinden istedikleri bölgelerdeki, şehirlerdeki iş ilanlarını kolayca görebilir, inceleyebilir ve başvuru yapabilir.

CV Oluşturma: İş arayanlar sitenin önyüzünden kendileri için CV oluşturabilir, cv’lerine resim ekleyebilir.

Visual Composer eklentisi ile taşı ve yerleştir özelliğinden faydalanarak kolaylıkla istediğiniz kadar sayfa oluşturabilirsiniz.

Temayı kısa süre içerisinde kurup, işlevsel hale getirebilirsiniz. Paylaşımlı hosting ile kolaylıkla işletebileceğiniz bu temayı öneriyorum. İyi bir strateji ile kendinize başarılı bir iş portalı kurabilirsiniz. Şimdiden iyi şanslar…

WordPress Jobmonster canlı görmek için tıklayın

Demo

jobmonster wordpress kariyer net tema

4 YORUMLAR

    • Nurullah bey, satın aldığınız birçok özelliğe sahip bir wordpress teması olacaktır. Bir domain ve hosting alarak wordpress’i kurduktan sonra temayı sisteme yüklemeniz yeterli. Daha sonra kendi isteğinize göre web sitenizi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca tema ile birlikte ayrıntılı bir dökümantasyona sahip oluyorsunuz. İstediğiniz değişiklikleri bu dökümantasyon aracığılıyla kolayca yapabilirsiniz.

      Kolay gelsin

CEVAP VER