Bayilik Veren Boya Badana Merkezli Dekorasyon Platformu

2
Evde Mimar Bayilik Veren Boya Badana Dekorasyon Platformu
Evde Mimar Bayilik Veren Boya Badana Dekorasyon Platformu

Bayilik veren boya badana merkezli bir dekorasyon platformu Evde Mimar bayilik.

Evde Mimar Hakkında

Evde Mimar, genç bir ekibin kurduğu farklı bir internet girişimi. Boya badana hizmeti veren girişim çalışma şekli ve iş modeli olarak sektörün oldukça dışına çıkmış durumda gözüküyor. Bayilikler vererek yoluna devam eden girişim içerisinde iç mimar aklına sahip kendi boya badana ekibi ile hizmet veren kişiler bayilik alabiliyor. Şu anda sadece İstanbul’a hizmet veren Evde Mimar 6 bayiye ulaşmış durumda bulunuyor.

Eve Girdiğinde Dekorasyon Önerileri Sunuyor

Evde Mimar, boya badana merkezli olmasına rağmen esasında tam bir dekorasyon platformu. Eve boya badana için davet edildiğinde dekorasyon önerileri sunarak ev sahibine dekoratif bir pencereden bakma imkanı tanıyabiliyor. Böylelikle sadece boya badana değil evin tüm dekorasyonuna müdahale edilebiliyor.

Evde Mimar Ekip
Evde Mimar Ekip

Hızlı, Samimi ve Güvenilir

Sektörün üç büyük ihtiyacına cevap verme hedefinde olan Evde Mimar, boya badana için keşif istendiğinde bayiliklerin bölgesel avantajı sebebi ile Türkiye’nin en hızlı keşif imkanını sunabiliyor. Aynı zamanda bir pazar yeri olmadığından müşteri ile direkt iletişim kurabilen ve sorunlara direkt olarak cevap veren bir yapıya sahip konumda bulunuyor. Bununla birlikte yaptığı her işe 1 yıl garanti veren girişim de boya badana yaptıranlar evlerindeki faaliyeti cep telefonlarından canlı bir şekilde de izleyebiliyorlar.

Boya Badana Adına Bir Markalar Topluluğu

Girişim, içerisinde ilginç bir oluşuma da ev sahipliği yapıyor. Bünyesinde 5 büyük boya badana girişimi barındıran Evde Mimar kendi organizasyonu ile bu girişimlere destek veriyor. Boyacım Gelsin, Boyalina, Boyalistan, Olur Yaparım, Boyanın Ustası gibi pek çok firmayı da bünyesinde barındıran girişim de her bir firmanın ayrı birer kurucu ortağı da bulunmakta. Bu strateji ile Evde Mimar, boya badana dikeyinde sektörü domine etmeyi planlıyor.

Evde Mimar
Evde Mimar

2018 Hedefi 4.500 Ev

5 ay önce Barış Korkmaz tarafından kurulan Evde Mimar 2018 yılında agresif bir biçimde büyümeyi hedeflemekle beraber 2018 yılı içerisinde 4.500 evi güzelleştirmek istiyor. Bununla birlikte Türkiye’de 60 bayiye ulaşmayı kendine amaç edinmiş durumda. 2019 yılı hedefi olarak ise boya badana dışına çıkmayı hedefleyen girişim başka 2 dekorasyon dikeyine de aynı iş modeli ile geçiş yapmak istiyor. 2020 yılındaki ana hedef ise yurt dışında hizmet ihracatı yapan bir start up olabilmek.

Evde Mimar bayilik başvurusu için tıklayın

Evde Mimar projesi hakkında sorularınızı ve görüşlerinizi yorum yazarak paylaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER